Naše firma

Jsme autorizovaný dovozce produktů Heat Decor

Firma Heat Home vznikla v roce 2017 s cílem umožnit zákazníkům cenově dostupné a kvalitní topení. Navázali jsme na své dřívější zkušenosti v oblasti elektro, inteligentního řízení staveb a telekomunikačních technologií. 

Koncem roku 2018 jsme se přetransformovali na ryze rodinnou společnost a přišli s konceptem nabídky pro svépomocnou instalaci včetně doprovodných služeb.

V roce 2019 jsme se stali členy sdružení APEK – asociace pro elektronickou komunikaci. Získali jsme certifikát SPOLEHLIVÁ FIRMA, který pravidelně obnovujeme. Jsme autorizovaným dovozcem topných fólií Heat Decor. 

Heat Decor

Společnost Heat Home s.r.o. je montážním partnerem společnosti LOXONE. Za sebou má mnoho projektů na inteligentní ovládání vytápění a kompletních realizací inteligentních domů.

Proč si vybrat podlahové topení od naší společnosti?

 

  • Prodáváme výrobky s certifikací dle evropských norem.
  • Při výrobě topných fólií jsou používány kvalitní korejské technologie. Naše produkty jsou moderní, komfortní a spolehlivé. Dbáme, aby veškeré produkty, které od nás obdržíte byly nejvyšší kvality.
  • K topným fóliím a topným rohožím zakoupeným na našem e-shopu přikládáme přikládáme podrobné instalační manuály v českém jazyce.
  • Snažíme se, aby naše produkty a námi poskytované služby byly za přísnivou cenu při současném dodržení všech parametrů kvality.

 

Portfólio společnosti

Mezi stěžejní prodejní portfólio Heat Home s.r.o. patří produkty pro infravytápění:

Svým zákazníkům nabízíme poradenství při výběru vhodného topného systému, nákup produktů v našem e-shopu nebo službu na klíč, kdy celý topný systém nainstalujeme a odzkoušíme před jeho předáním zákazníkovi.

Poptávku na vytápění dílčí místnosti, celého bytu nebo domu nám můžete zaslat pomocí jednoduchého poptávkového formuláře. My Vám zpracujeme položkový rozpočet jak pouze pro materiál, tak i cenovou nabídku na službu na klíč včetně montáže a dopravy na místo určení.